Skip to content

Cennik

Diagnoza rozwoju procesów Integracji Sensorycznej

Diagnoza w formie pisemnej (wywiad z rodzicem, swobodna obserwacja zachowań dziecka, obserwacja kliniczna, testy południowo- kalifornijskie, kwestionariusze SI), zalecenia dla rodziców do pracy z dzieckiem.

Tryb: 2-3 spotkania x 50 minut
Cena: 500 PLN / rodzeństwo (kolejne dziecko) 450PLN

Konsultacja z terapeutą Integracji Sensorycznej

Fachowa porada specjalisty. Uzyskasz odpowiedzi między innymi na pytania czy są wskazania do diagnozy SI, jak pomóc swojemu dziecku, jak reagować na niepokojące reakcje czy zachowania.

Tryb: do 50 minut
Cena: 250 PLN 

Terapia Integracji Sensorycznej

Tryb: 50 minut
Cena: 100 PLN

Smykomultisensoryka - zajęcia grupowe

Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia/ a nawet starszych i ich rodziców lub opiekunów, z podziałem na grupy wiekowe.

Tryb: 50 min
Cena: 50 PLN (każde dziecko)

Zajęcia grupowe z elementami Integracji Sensorycznej w żłobku/przedszkolu

Zajęcia odbywają się w grupach kilkuosobowych dzięki czemu mają okazję rozwoju kompetencji interpersonalnych i współpracy z innymi dziećmi. Celem zajęć jest wspomaganie rozwoju dziecka, w szczególności pod kątem rozwoju psychoruchowego, doskonalenia dużej i małej motoryki, koordynacji ruchowej, wzrokowej, planowania ruchowego oraz odbierania i przetwarzania bodźców przez narządy zmysłów.

Tryb: 50 min
Cena: 55 PLN (każde dziecko) / 200 PLN (karnet miesięczny – 4 zajęcia)

Korzystając z kontaktu telefonicznego lub formularza mogą Państwo umówić konsultację, diagnozę czy terapię. Mają Państwo pytania, dotyczące naszego gabinetu, stosowanych metod czy samej terapii SI? Prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszystkie!