Skip to content

O mnie

Katarzyna Marek

Magister pedagogiki o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna a także certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (pedagogika) i Ateneum- Szkoły Wyższej (podyplomowe studia Integracji Sensorycznej). Ukończyłam szkolenie Integracji Sensorycznej I i II stopnia w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z Dziećmi w przedszkolu integracyjnym, żłobku a także w innych gabinetach terapeutycznych.

Aktualnie dalej rozwijam wiedzę o kolejne liczne kursy i szkolenia.

W pracy skupiam się na budowaniu spójności celów terapii dziecka i działaniach prowadzonych w domu by proces ten był efektywny oraz wspierał rozwój zarówno dziecka jak i rodzica. Metodę pracy dobieram i dostosowuję indywidualnie do potrzeb i możliwości podopiecznych stosując różne podejścia terapeutyczne.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców w wieku przedszkolnym, staram się jak najlepiej łączyć pracę, która jest moją pasją z rodzicielstwem i odkrywaniem świata razem z moją rodziną.

Korzystając z kontaktu telefonicznego lub formularza mogą Państwo umówić konsultację, diagnozę czy terapię. Mają Państwo pytania, dotyczące naszego gabinetu, stosowanych metod czy samej terapii SI? Prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszystkie!